Blogs
Nozares jaunumi, tendences un viedokļi

Latvijas Biškopības biedrība par godu Pasaules fotogrāfijas dienai izsludina fotonkonkursu "Gada fotogrāfija biškopībā 2021"! Fotogrāfi, amatieri un entuziasti aicināti iesniegt savus kadrus kādā no kategorijām!

Fotokonkursa nolikums “Gada fotogrāfija biškopībā 2021”.

Pieteikumu iesūtīšana: 19.08. – 05.09.

Vērtēšana: 06. – 12.09.

Noteikumi:

 1. Viens dalībnieks drīkst iesūtīt līdz 5 fotogrāfijām kādā no kategorijām.
 1. Fotogrāfijas iesniedzamas gan krāsainas, gan melnbaltas, kuras uzņemtas 2021. gadā (neattiecas uz vēsturiskajām fotogrāfijām).
 2. Fotogrāfijas var tikt uzņemtas ar fotokameru vai telefona kameru, taču tām jābūt tehiniski kvalitatīvām.
 3. Fotogrāfijas jāiesūta elektroniski e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai izdrukātas pa pastu uz LBB biroju – Rīgas iela 22, Jelgava, LV-3004, līdz 5. septembrim.
 4. Iespējams iesūtīt arī fotogrāfijas no senākiem laikiem, kas tiks iekļautas atsevišķā kategorijā - Vēsturiskā biškopība. Jāiesūta ieskenēta fotogrāfija, ja tas nav iespējams, jāatsūta uz LBB biroju un tad tiks atdots oriģināls. Jābūt fotogrāfijas oriģinālam!
 5. Pieteikumā jāpievieno: fotogrāfijas/-u autora vārds, uzvārds, e-pasta adrese, fotogrāfijas apraksts/ideja un nosaukums.
 6. Skatītāju simpātijas balsošana notiks vietnē forms.google.com, kur balsot atļauts būs vienu reizi, taču balsot varēs par cik fotogrāfijām vēlas. Balsošana notiks no 6. līdz 12. septembrim. Balsošanas saite tiks publicēta LBB mājaslapā un sociālajos tīklos.
 7. Konkursa laureāti tiks paziņoti LBB mājaslapā un sociālajos tīklos, kā arī e-pastā.
 8. Iesniedzot fotogrāfijas konkursam, tās autors bez atsevišķas saskaņošanas piekrīt fotogrāfiju turpmākajai izmantošanai Latvijas Biškopības biedrības publicitātes vajadzībām.

Kategorijas:

 1. Apputeksnētājs/-i ziedos
 2. Biškopis/-e
 3. Vēsturiskā biškopība
 4. Makro fotogrāfija
 5. Lidojums
 6. Darbs dravā
 7. Biškopības produkti (medus, bišu maize, propoliss, ziedputekšņi, bišu vasks)

Vērtēšana kritēriji:

 • atbilstības kategorijai un konkursa noteikumiem
 • kompozīcija 
 • mākslinieciskais redzējums
 • oriģinalitāte

Žūrija:

Latvijas Biškopības biedrības kolektīvs. Konkursa beigās tiks kronēti 9 uzvarētāji - viens no katras kategorijas, skatītāju simpātija un “Gada fotogrāfija biškopībā 2021”.

Balvas no Latvijas Biškopības biedrības.