Blogs
Nozares jaunumi, tendences un viedokļi

Latvijas Biškopības biedrība aicina piedalīties fotokonkursā “Drava ziemā”! Aicinām ikvienu dalīties ar fotogrāfijām, kurās fiksēta bišu drava ziemā. 

Konkursa organizatori aicina iesūtīt fotogrāfijas uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar īsu to aprakstu, savu vārdu, uzvārdu. Katrs dalībnieks konkursā var iesniegt ne vairāk kā piecas fotogrāfijas.

Konkurss notiks laika posmā no 2021. gada 12. februāra līdz 12. martam!

Fotokonkursam iesniegtos darbus vērtēs un laureātus noteiks konkursa žūrija. 

Konkursa darbu vērtēšanas kritēriji:

  • atbilstība konkursa tēmai, 
  • mākslinieciskais redzējums,
  • oriģinalitāte.

Konkursa uzvarētājus paziņosim š.g. 1. martā  Latvijas Biškopības biedrības mājaslapās (www.strops.lv, www.medus.lv), kā arī LBB sociālo tīklu kontos.

Visi konkursam iesūtītie darbi tiks publicēti Latvijas Biškopības biedrības kontos Facebook (https://www.facebook.com/Latvijas.Biskopibas.biedriba un https://www.facebook.com/medus.lv) un Instagram (https://www.instagram.com/medus.lv/).

Konkursa laureātiem balvas nodrošina Latvijas Biškopības biedrība. Galvenā balva - refraktometrs!

Konkursa nolikums publicēts www.medus.lv mājaslapā. Papildu informāciju par konkursu vai jautājumu gadījumā aicinām, rakstīt uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..