Blogs
Nozares jaunumi, tendences un viedokļi

Bzz! Sveiks, pirmklasniek! Mums prieks Tevi šeit redzēt!

Vai Tu zini, kas ir Eiropas medus brokastis? Īsumā Tev  nedaudz pastāstīšu! Eiropas medus brokastis ir sociāli izglītojoša kampaņa, kuru 2007. gadā aizsāka Slovēnijas biškopji, kuras mērķis ir izglītot bērnudārzniekus un skolēnus par bitēm, medu, bišu nozīmi tautsaimniecībā, dodot bērniem bez maksas degustēt, nogaršot medu un citus biškopības produktus. Nu jau šī akcija izvērsusies pa visu Eiropu, novembra trešo piektdienu pasludinot par Eiropas Medus brokastīm (European Honey Breakfast). 2013. gadā šai kampaņai pievienojāmies arī mēs – Latvijas Biškopības biedrība, starp citu, mēs esam lielākā nevalstiskā lauksaimniecības nozares organizācija, kas apvieno vairāk nekā 3300 biškopjus no visas Latvijas. 

Vai Tu jau savu magnētiņu esi pielicis pie ledusskapja? Un kā Tev garšoja medus? Aizpildi, lūdzu, šo anketu, lai biškopji zinātu, kāds medus Tev garšoja vislabāk! 

Tās skolas skolotāju kolektīvs, kuru bērni procentuāli būs visaktīvāk izteikuši viedokli par sev tīkamāko medu, piedalīsies veselīgas dāvaniņas izlozē no Latvijas biškopjiem.

Lai arī šogad pandēmija ir liegusi Tev ar biškopi tikties klātienē, aicinām Tevi noskatīties šo filmiņu un uzzināt visu par un ap bitēm un garšīgo medu. 

Veselīgu, radošu un sekmēm bagātu mācību gadu! 

Un atceries - sāc katru dienu ar medus karoti vienu!